Welkom bij Budo Sport Arnhem
Budo Sport Arnhem Gewoon doen

Lesrooster

Lesrooster locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 in de wijk Presikhaaf-Oost
Fitness en Krachttraining locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 in de wijk Presikhaaf-Oost
Lesrooster locatie 'De Weldam', Middachtensingel 39 in de wijk Presikhaaf-Oost
Lesrooster locatie Woonzorgcentrum 'Waalstaete', Waalstraat 34 in de wijk Presikhaaf-West
Lesrooster locatie Bredeschool 'De Malburcht', Graslaan 97 in de wijk Malburgen-Oost
Lesrooster locatie Wijkcentrum Vredenburg, Slochterenweg 29, in de wijk Vredenburg
Lesrooster locatie 'Sportcentrum Rijkerswoerd', De Pas 44 in de wijk Rijkerswoerd
Lesrooster locatie Bredeschool 'De Salamander', Meikers 3 in de wijk Schuytgraaf-West
Lesrooster locatie Wijkcentrum 'De Gaanderij', Driemondplein 1 in de wijk Elderveld
Lesrooster locatie Sportcentrum Valkenhuizen, Beukenlaan 15 in de wijk Geitenkamp
Lesrooster locatie Opstandingskerk, Rosendaalseweg 505 in de wijk Geitenkamp
Lesrooster locatie Wooncentrum 'Aerenheem', G.A. van Nispenstraat 100 in de wijk Hoogkamp
Lesrooster locatie Basisschool 'De Toonladder', Kluizeweg 189 in de wijk Cranevelt
Fietslessen in de wijken Presikhaaf-Oost en Malburgen-Oost

Tijdens vakantieperioden en feestdagen kunnen sportlessen uitvallen. Vaak is dan een vakantierooster van kracht. Kijk hiervoor bij: Nieuws

: kinderopvang aanwezigblauwe lessen verzorgd
door: Budo Sport Arnhem
groene lessen verzorgd
door: sportschool Milder
bruine lessen verzorgd
door: stichting Sankaku

Lesrooster 't Luifeltje (Presikhaaf-Oost)
Zaal 1
Zaal 2
Maandag Maandag
    09:00 - 10:00Fifty-fit50-plussers
10:00 - 11:00Fysio-fit bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren 10:00 - 11:00Callanetics bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames
    11:00 - 12:00Fifty-fit50-plussers
    12:30 - 13:30Pilatesdames / heren
    15:45 - 16:45Jeugd-judo5-7 jaar
    16:45 - 17:45Jeugd-judo8-11 jaar
17:00 - 18:30Judo A-selectietraining-12-A-selectie 17:45 - 19:00Judo B-selectietrainingB-selectie
18:30 - 20:00Judo A-selectietraining+12-sel. & sen. 19:00 - 20:00Stepsdames / heren
20:00 - 20:30Dantraining Judo & Jiu-jitsu+15 & sen. 20:15 - 21:45Aikidodames / heren
20:30 - 21:30Jiu-jitsudames / heren    
Dinsdag Dinsdag
    09:30 - 10:30Callanetics bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
    10:30 - 11:30Lady-fitdames
11:00 - 12:00Fysio-fitnessdames / heren    
13:00 - 14:00Yogadames / heren    
16:00 - 17:00Weerbaarheid (cursusvorm)7-9 jaar 16:00 - 17:00Breakdancevanaf 8 jaar
17:00 - 18:00Weerbaarheid (cursusvorm)9-12 jaar    
18:00 - 19:00Judo-techniektrainingRTC-judoka's    
19:00 - 20:00Pilatesdames / heren 19:00 - 20:00Combi-fitnessdames / heren
20:00 - 21:00B.B.B.dames / heren 20:00 - 21:00Zumbadames / heren
Woensdag Woensdag
09:00 - 10:00Fifty-fit50-plussers 09:00 - 10:00Zumba bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames
10:00 - 11:00Fifty-fit50-plussers 10:00 - 11:00Bodyshape bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames
13:30 - 14:15Inleidend jeugd-judo3-4 jaar    
14:15 - 15:00Inleidend jeugd-judo4-5 jaar    
15:00 - 16:00Jeugd-judo5-7 jaar    
16:00 - 17:00Jeugd-judo (wedstrijdgericht)7-9 jaar 16:00 - 17:00Jeugd-judo7-9 jaar
17:00 - 18:00Jeugd-judo10-11 jaar    
18:00 - 19:00Judo-techniektraining12-15 jaar 18:00 - 19:00Streetdancevanaf 11 jaar
19:00 - 20:00Judo-techniektraining+16 & sen. 19:00 - 20:00Insanity-Workoutdames / heren
    20:15 - 21:15Yoga (Ashtanga)dames / heren
Donderdag Donderdag
    09:30 - 10:30Pilates bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
    10:30 - 11:30Lady-fitdames
    13:00 - 14:00Yoga (Yin Yoga)dames / heren
17:00 - 18:00Karate6-12 jaar    
18:00 - 19:00Jiu-jitsu voor scholieren7-11 jaar 18:30 - 19:30Jeugd-aikido7-15 jaar
19:00 - 20:00Jiu-jitsu voor studenten12-21 jaar 19:30 - 21:00Aikidodames / heren
20:00 - 21:15Jiu-jitsudames / heren    
Vrijdag Vrijdag
09:00 - 10:00Callanetics bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren 09:00 - 10:00Cardiotraining bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
10:00 - 11:00Fifty-fit50-plussers 10:00 - 11:00Zumba bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames
11:00 - 12:00Fysio-fitnessdames / heren 11:15 - 12:15Yoga bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
13:30 - 14:30Fifty-fitdames / heren    
    15:15 - 16:00Streetkids4-6 jaar
16:00 - 17:00Jeugd-judo7-9 jaar 16:00 - 17:00Streetdance (beginners)7-8 jaar
17:00 - 18:30Judo A-selectietraining-12-A-selectie 17:00 - 18:00Streetdance (gevorderden)8-11 jaar
18:30 - 20:00Judo A-selectietraining+12-sel. & sen. 18:00 - 19:00Judo9-12 jaar
    19:00 - 20:00Callaneticsdames / heren
    20:00 - 21:00Yoga (Ashtanga)dames / heren
Zaterdag Zaterdag
09:00 - 10:00Yogadames / heren    
10:00 - 11:00Pilatesdames / heren 10:15 - 11:15CrossGym Workoutdames / heren
    11:30 - 12:30Zumbadames
Zondag Zondag
10:00 - 11:00Karatedames / heren    

Fitness en Krachttraining locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 (Presikhaaf-Oost)
Maandag
09:00 - 10:00Fitness met begeleiding bij dit uur is kinderopvang aanwezigdames / heren
17:30 - 18:30Fitness met begeleidingdames / heren
Woensdag
17:00 - 18:00Jeugdfitness12-15 jaar
18:00 - 19:00Fitness met begeleiding+16 & sen.
19:00 - 20:00Krachttraining selectie12-15 jaar
Donderdag
10:00 - 11:00Fitness voor damesdames

Lesrooster locatie 'De Weldam', Middachtensingel 39 (Presikhaaf-Oost)
Vrijdag
09:00 - 10:00Yogadames / heren
10:15 - 11:15Yogadames / heren
12:45 - 13:45Tai-Chidames / heren
14:00 - 15:00Tai-Chidames / heren

Lesrooster Woonzorgcentrum 'Waalstaete', Waalstraat 34 (Presikhaaf-West)
Vrijdag
09:15 - 10:15Tai-Chidames / heren

Lesrooster Bredeschool 'De Malburcht', Graslaan 97 (Malburgen-Oost)
Donderdag
15:00 - 15:45Jeugd-judo4-5 jaar
15:45 - 16:45Jeugd-judo6-7 jaar
16:45 - 17:45Jeugd-judo7-8 jaar
17:45 - 18:45Jeugd-judo8-9 jaar
18:45 - 19:45Jeugd-judo10-14 jaar

Lesrooster Wijkcentrum Vredenburg, Slochterenweg 29 (Vredenburg)
Dinsdag
15:45 - 16:45Tai-Chidames / heren

Lesrooster 'Sportcentrum Rijkerswoerd', De Pas 44 (Rijkerswoerd)
Dinsdag
15:00 - 15:45Jeugd-judo4-6 jaar
15:45 - 16:45Jeugd-judo6-8 jaar
16:45 - 17:45Jeugd-judo8-13 jaar

Lesrooster Bredeschool 'De Salamander', Meikers 3 (Schuytgraaf-West)
Dinsdag
15:00 - 15:45Jeugd-judo4-6 jaar
15:45 - 16:45Jeugd-judo6-7 jaar
16:45 - 17:45Jeugd-judo8-9 jaar
17:45 - 18:45Jeugd-judo10-13 jaar
Donderdag
15:00 - 15:45Jeugd-judo4-5 jaar
15:45 - 16:45Jeugd-judo6-7 jaar
16:45 - 17:45Jeugd-judo7-8 jaar
17:45 - 18:45Jeugd-judo9-10 jaar
18:45 - 19:45Jeugd-judo11-14 jaar

Lesrooster Wijkcentrum 'De Gaanderij', Driemondplein 1 (Elderveld)
Dinsdag
12:45 - 13:45Tai-Chidames / heren
14:00 - 15:00Tai-Chidames / heren

Lesrooster Sportcentrum Valkenhuizen, Beukenlaan 15 (Geitenkamp)
Dinsdag
19:00 - 20:00Pilates / Yogadames / heren
Woensdag
18:00 - 19:00Yogadames / heren (vanaf 50 jaar)
19:00 - 20:00Yogadames / heren (vanaf 18 jaar)

Lesrooster Opstandingskerk, Rosendaalseweg 505 (Geitenkamp)
Maandag
09:30 - 10:30Tai-Chidames / heren
10:45 - 11:45Tai-Chidames / heren
14:00 - 15:00Tai-Chidames / heren

Lesrooster Wooncentrum 'Aerenheem', G.A. van Nispenstraat 100 (Hoogkamp)
Dinsdag
14:00 - 15:00Yogadames / heren
Woensdag
10:30 - 11:30Tai-Chidames / heren

Lesrooster Basisschool 'De Toonladder', Kluizeweg 189 (Cranevelt)
Maandag
15:30 - 16:30Tai-Chidames / heren

Fietslessen locatie 't Luifeltje, Dunoweg 2 (Presikhaaf-Oost)
Dinsdag
09:30 - 11:00Fietslessendames